Kontaktid


Võtke meiega ühendust

Meie kontor

Tõnismägi 3a-15, Tallinn 10119 (Tõnismäe ärimaja)

Telefon

+372 6117 690

E-mail

elle@environment.ee

 


Rekvisiidid

Estonian, Latvian & Lithuanian Environment OÜ

Reg. nr:

10705517

KMK. nr:

EE100660845

Pangakontod

Swedbank  EE682200221016012751

 

Nordea EE521700017000602284

 


Töötajate kontaktid

Silver Lind, juhatuse liige/vanemekspert-projektijuht

silver@environment.ee, +372 6117 696

 

Toomas Pallo, arendusjuht/partner

toomas@environment.ee, +372 6117 691

 

Pille Antons, vanemekspert-projektijuht

pille@environment.ee, +372 6117 699

 

Lea Jalukse, vanemekspert-projektijuht

lea@environment.ee, +372 6117 698

 

Kadri Kipper, nooremekspert

kadrik@environment.ee, +372 6117 697

 

Janek Reinik, ekspert

janek@environment.ee  

 

Kaido Soosaar, koosseisuväline ekspert

kaido@environment.ee  

 

Henn Pärnamets, koosseisuväline ekspert

henn@environment.ee

 

Marit Abiline, koosseisuväline ekspert

marit@environment.ee  

Kontaktid
ELLE OÜ
SIA ELLE
UAB ELLE
ELLE OÜ
ELLE English